NAŠE CÍLE

NAŠÍM HLAVNÍM CÍLEM JE UMOŽNIT KAŽDÉMU ZAMYSLET SE A PŘÍPADNĚ VYLEPŠIT SVÉ MYŠLENÍ + POCHOPENÍ, MLUVENÍ + KOMUNIKACI, JEDNÁNÍ + CHOVÁNÍ, K TOMU, ABY MOHL ŽÍT ZDRAVĚJI, ŠŤASNĚJI A SPOKOJENĚJI. 

JE TO POUZE NA  NÁS, JAK VNÍMÁME VŠE, CO SE DĚJE, A JAK CHÁPEME A RESPEKTUJEME ZÁKONITOSTI.


VYSVĚTLENÍ SLOV

příklady 

Příklady vysvětlení slov připravujeme....


Vážení,

Vítáme Vás na začátku velmi zajímavé cesty, o které budete rozhodovat. WE AGREE Vám nabízí možnost, jak si vylepšit život, jedná se o naše vlastní pochopení a respekt toho jak Zákonitost, která je stejná pro každého z nás, funguje a nabízí Vám možnost si vybrat vědomě vaši cestu.

Ano je to pouze na Vás, jak myslíte a čemu věříte, mluvíte, jednáte, jak dýcháte, pijete, se stravujete, se hýbete, ... Ano Zákonitost nám umožňuje si vybrat různé cesty. Můžeme nevhodně: si myslet, že svět musí dělat to co já chci, mluvit vulgárně, jednat že kouříme, bijeme ostatní nebo je emotivně vydíráme ... dýchat například povrchně 3 dl vydechnout a nadechnout, pít vodu při jídle (a tím ředit žaludeční šťávy a kyseliny = neumožnit vhodné trávení), jíst plno pesticidů, hormonů, antibiotik v potravinách, nehýbat se .... Ale pouze mi neseme zodpovědnost za důsledky toho, jestli budeme žít nepříjemně (v "pekle") nebo šťastně (v "Ráji").

Může se stát, že vysvětlení, které nabízíme, u Vás mohou vyvolat různé reakce, a máte možnost vyzkoušet, nebo ne. Někdy některé změny mohou vyžadovat i několik let, než si uvědomíme podstatu (stejně jako ve všem v našich životech, sport, práce, umění, ... Ale jen vy jste zodpovědní za rozhodnutí, kterou cestou půjdete.
WE AGREE má za cíl Vám pomoci, umožnit rozšířit vaše vědomí, naučit se komunikovat, vylepšit procesy myšlení, vhodně si srovnat vlastní hodnoty, vysvětlit různé aspekty Zákonitosti ... a je to pouze na Vás jestli, co, jak, kdy, proč s nabízenými informacemi uděláte nebo ne.

Jak a kolik se budete věnovat rozvoji vašeho vědomí, jestli přijmete a budete žít i s ostatními v přání nebo chtění, jestli se dohodnete a budete respektovat dohody, je na Vás ...

Jak budete spolu hrát WE AGREE, jestli s humorem a lehkostí nebo se hádat je pouze na Vás.
Je mnoho rozhodnutí a změn které nám umožní až neuvěřitelně, vylepšit naše životy, a to, je to, co Vám nabízíme a přejeme s WE AGREE.

Rozhodně Vám všem přejeme abyste si umožnili žít společně v Ráji = v LÁSCE.

Přejeme Vám nádhernou cestu a aby Vám WE AGREE UMOŽNILO najít tu vaší vhodnou cestu. Je to na Vás. Uvidíte, že ŽÍT V LÁSCE JE NÁDHERNÉ.


Za tým WE AGREE


Pierre Boháč   

 

Pierre Boháč


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11