NAŠE CÍLE

NAŠÍM HLAVNÍM CÍLEM JE UMOŽNIT KAŽDÉMU ZAMYSLET SE A PŘÍPADNĚ VYLEPŠIT SVÉ MYŠLENÍ + POCHOPENÍ, MLUVENÍ + KOMUNIKACI, JEDNÁNÍ + CHOVÁNÍ, K TOMU, ABY MOHL ŽÍT ZDRAVĚJI, ŠŤASTNĚJI A SPOKOJENĚJI. 

JE TO POUZE NA  NÁS, JAK VNÍMÁME VŠE, CO SE DĚJE, A JAK CHÁPEME A RESPEKTUJEME ZÁKONITOST.


příklady VYSVĚTLENÍ SLOV


Vážení,

vítáme Vás na začátku velmi zajímavé cesty, o které budete rozhodovat Vy sami. WE AGREE Vám nabízí možnost, jak  vylepšit Váš život. Jedná se o vlastní pochopení a respektování Zákonitosti, která je stejná pro každého, funguje a nabízí možnost vybrat si vědomě cestu životem.

Ano, je to pouze na Vás, jak myslíte, čemu věříte, jak mluvíte, jak jednáte, jak dýcháte, pijete, stravujete se, zda se hýbete,... Ano, Zákonitost nám umožňuje vybrat si z mnoha různých cest. Můžeme nevhodně: myslet, tj. svět musí dělat to, co chci já, mluvit vulgárně, kouřit, bít ostatní nebo je emotivně vydírat..., dýchat povrchně, tj. 3 dl vydechnout a nadechnout, pít vodu při jídle (a tím ředit žaludeční šťávy a kyseliny = neumožnit tělu vhodné trávení), jíst plno pesticidů, hormonů, antibiotik v potravinách, nehýbat se... Ale pouze my neseme zodpovědnost za to, jestli budeme žít nepříjemně (v "pekle") nebo šťastně (v "Ráji").

Může se stát, že vysvětlení, která nabízíme, u Vás mohou vyvolat různé reakce, a můžete naše doporučení vyzkoušet nebo ne. Některé změny však mohou vyžadovat i několik let, než si uvědomíme podstatu dané oblasti (stejně jako ve všem - v našich životech, ve sportu, v práci, v umění, ...). Ale jen vy jste zodpovědní za rozhodnutí, kterou cestou se vydáte.


WE AGREE má za cíl pomoci Vám umožnit rozšířit Vaše vědomí, naučit se komunikovat, vylepšit procesy myšlení, vhodně si srovnat vlastní hodnoty, uvědomit si různé aspekty Zákonitosti ... a je pouze na Vás, jestli něco, jak, kdy a proč s nabízenými informacemi uděláte nebo ne.

Kolik času a energie budete věnovat rozvoji Vašeho vědomí, jestli přijmete možnost žít i s ostatními v modu přání nebo chtění, jestli se dohodnete a budete respektovat dohody, je pouze na Vás ...

Jak budete spolu hrát WE AGREE, jestli s humorem a s lehkostí nebo se budete hádat, je také pouze na Vás.
Je mnoho rozhodnutí a změn, které nám umožní až neuvěřitelně vylepšit náš život, a to  je to, co Vám nabízíme a přejeme s WE AGREE.

Rozhodně vám všem přejeme, abyste si dovolili žít společně v Ráji = v LÁSCE.

Přejeme Vám nádhernou cestu a aby Vám WE AGREE UMOŽNILO najít Vaši vhodnou cestu. Je to na Vás. Uvidíte, že ŽÍT V LÁSCE JE NÁDHERNÉ.


Za tým WE AGREE


                                                                    Pierre Boháč   

 

Pierre Boháč


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11